Tanórán kívüli foglalkozások

TANÓRÁN KÍVÜLI FOGLALKOZÁSOK A LOSONCI TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN A 2020-2021. TANÉV I. FELÉBEN


Szakkör, korrepetálás, tömegsport, tehetséggondozás, egyéb évfolyam szakkörvezető időpont helyszín
KORREPETÁLÁS 4.B KOVÁCSNÉ KUTI ZSUZSANNA KEDD 5. óra PIHENŐ
KORREPETÁLÁS 4.B KOVÁCSNÉ KUTI ZSUZSANNA SZERDA 6. óra PIHENŐ
KORREPETÁLÁS 4.A DR.DANKÁNÉ HÁRY ILDIKÓ HÉTFŐ 5. óra 131.
KORREPETÁLÁS 3.B ZENTAI-VARGA SZILVIA KEDD 5. óra 132.
KORREPETÁLÁS 3.B ZENTAI-VARGA SZILVIA PÉNTEK 4. óra 132.
KORREPETÁLÁS 2.A GAÁL EMŐKE CSÜTÖRTÖK 4. óra 130.
KORREPETÁLÁS 7.A SZÁSZ KINGA CSÜTÖRTÖK 7-8. óra KÉMIA
KORREPETÁLÁS 7-8 ÉVF. SZÁSZ KINGA SZERDA 7. óra KÉMIA
KORREPETÁLÁS 3.A HARCZINÉ KOSÁR ANDREA SZERDA 5.óra 136.
KORREPETÁLÁS 1.A HORVÁTH ELIZABETH KEDD 6. óra 135.
KORREPETÁLÁS 1.A HORVÁTH ELIZABETH CSÜTÖRTÖK 5. óra 135.
KORREPETÁLÁS 2.B RÁBEL MARGIT HÉTFŐ 4. óra 029.
KORREPETÁLÁS 1.B SZŰCS ENIKŐ HÉTFŐ 6. óra 033.
SAKK 1.B SZŰCS ENIKŐ CSÜTÖRTÖK 4. óra 032.
SAKK 2.B SZŰCS ENIKŐ HÉTFŐ 4. óra 032.
SAKK 1.B SZŰCS ENIKŐ PÉNTEK 032.
SAKK 3.A SZŰCS ENIKŐ SZERDA 4.óra 032.
SZAKKÖR 5 ÉVF. FLÓRENCZ MÁRK KEDD 7-8. óra 240.
KORREPETÁLÁS FELSŐ FLÓRENCZ MÁRK SZERDA 7-8. óra 240.
FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ 8.B SZILÁGYI KATA PÉNTEK 6.óra 237.
KORREPETÁLÁS 6.C SZILÁGYI KATA HÉTFŐ 7.óra 237.
KORREPETÁLÁS 8 ÉVF. FÖLDI JUDIT CSÜTÖRTÖK 8.óra 236.
KORREPETÁLÁS 5-8 ÉVF. KOVÁCS ÉVA HÉTFŐ 7.óra ÉNEK
SZAKKÖR FELSŐ KOVÁCS ÉVA KEDD 7.óra ÉNEK
SZAKKÖR FELSŐ KOVÁCS ÉVA CSÜTÖRTÖK 7.óra ÉNEK
KORREPETÁLÁS 5-7 ÉVF. OLÁH FRIDA SZERDA 7-8.óra 232.
FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ 8.A MAKAI TAMÁSNÉ 5.A,B 7-8 ÉVF. 231.
KORREPETÁLÁS 5.A,B 7-8 ÉVF. MÉSZÁROS ILDIKÓ SZERDA 7-8.ÓRA 230.
TANÍTÁSI ÓRÁK KERETÉBEN MEG NEM VALÓSÍTHATÓ CSOPORT FOGLALKOZÁS MÉSZÁROS ILDIKÓ KEDD 0.óra 230.
KORREPETÁLÁS 5.A,6.B KÁSA GABRIELLA CSÜTÖRTÖK 7.óra 231.
KONRÁD ÁGNES
SZAKKÖR 2.B TOMCSÁNYI ANCSA KEDD 5.óra 029.
KORREPETÁLÁS 8.A DÉRI ZSOLT KEDD 0.óra PIHI/FIZ.
FELV.FELKÉSZÍTŐ 8.A DÉRI ZSOLT SZERDA 8.óra PIHI/FIZ.
TANÍTÁSI ÓRÁK KERETÉBEN MEG NEM VALÓSÍTHATÓ CSOPORT FOGLALKOZÁS WÁGNER RITA PÉNTEK 6.óra 235.
SZAKKÖR 6.ÉVF. WÁGNER RITA KEDD 7.óra 235.
SZAKKÖR ALSÓ WÁGNER RITA HÉTFŐ 6.ÓRA 235.
SZAKKÖR 2.B BODNÁR LÁSZLÓ PÉNTEK 4.óra 238.
SZAKKÖR 3.B BODNÁR LÁSZLÓ CSÜTÖRTÖK 4.óra 238.
TÖMEGSPORT ALSÓ-FELSŐ ÖZV.SZABÓ PÉTERNÉ SZERDA 4.óra TESI TEREM
KORREPETÁLÁS 7.M HLIVA KATALIN CSÜTÖRTÖK 7.óra 239.
SZAKKÖR 1.a HORVÁTH ZOLTÁN CSÜTÖRTÖK 5.óra KÖNYVTÁR
SZAKKÖR 2.a HORVÁTH ZOLTÁN HÉTFŐ 6.óra KÖNYVTÁR
SZAKKÖR 3.a HORVÁTH ZOLTÁN SZERDA 4.óra KÖNYVTÁR
SZAKKÖR 4.a HORVÁTH ZOLTÁN PÉNTEK 5.óra KÖNYVTÁR
SZAKKÖR FELSŐS HORVÁTH ZOLTÁN SZERDA 7.óra KÖNYVTÁR