Két egyéni sakkozónk és az alsós fiúcsapat képviseli a Losit a Sakk Diákolimpia tavaszi országos döntőiben

Megújult tornatermünk!
2019-02-24
3-4. évfolyam farsangja
2019-03-12

Két egyéni sakkozónk és az alsós fiúcsapat képviseli a Losit a Sakk Diákolimpia tavaszi országos döntőiben

2019. február 2-án iskolánk földszinti termeiben zajlottak az értékszámos versenyzők korcsoportos egyéni küzdelmei.
Egyetlen indulónk, Bárány Máté 5.a osztályos tanulónk a korcsoportjában elért 4. helyezésével az április eleji miskolci országos döntőbe jutott.
A kőbányai Törekvés Művelődési Házban lebonyolított budapesti diákolimpiai csapatdöntőkben, február 9-én három csapatunk képviselte iskolánkat.

Alsós fiúcsapatunk nagyszerű hajrájával ezüstérmet szerzett és a március 22-24-én, Szombathelyen megrendezésre kerülő országos csapatdöntőben képviselheti a fővárost és Józsefvárost.
A csapat tagjai: Bárány Máté 5.a, Tran Duynam Tamás (Nam), Sebők András és Puska András 4.a-sok, Tóth Benjamin 3.a.

A felsős fiúcsapat az utolsó fordulóig szintén továbbjutásra esélyes helyen állt. Nekik sajnos nem sikerült a 7. fordulóban, a „ki-ki” meccsen győzni: így a IX. helyen fejezték be a versenyt.
Csapatunkat Puska Ádám és Ördög Patrik 6.c, továbbá Bálint László és Ördög Péter 8.a alkották.

A harmadikos lányokból álló alsós lánycsapatnak a tapasztalatszerzés volt a cél. A XI. helyen végeztek.
Csapattagok: Szabó Fruzsina és Nguyen Ngoc Quynh (Kun) 3.v, Kecskeméti Leminh Trang (Szofi) 3.a.

Február 23-án ismét a Törekvés Műv. Ház adott otthont amatőr versenyzők korcsoportos fővárosi egyéni küzdelmeinek.
Puska Ádám 6.c osztályos tanulónk – tavalyi bronzérme után – a korcsoportjában elért 4. helyezésével ismét az április eleji, miskolci országos döntő résztvevője lesz.
A 3-4. osztályos lányok korcsoportjában Szabó Fruzsina 3.v jó versenyzéssel, a középmezőnyben végzett: a 7 mérkőzésen 3 pontot gyűjtött.

Losonci alsós fiúcsapat fővárosi sakk dio ezüstérem 2019

A fővárosi ezüstérmes alsós losis sakkcsapat

Értékszámos fővárosi dio F-II. eredményhirdetése2019 (1)

Az értékszámos Fiú-II. korcsoport eredményhirdetése: Jobbról a második Bárány Máté

Főváros amatőr sakk dio F-III. eredményhirdetés2019 (1)

Az amatőr Fiú-III. korcsoport eredményhirdetése: Jobbról a második Puska Ádám