Beiratkozóknak

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Mindenki izgatottan várja a leendő elsősöket!

A helyzet nekünk is új, közösen sikerülni fog, tisztelettel:
Iskolavezetés

Ha nem vagy már ovis, legyél akkor Losis!

A 2020-2021. tanévben három első osztályt indítunk:

A pedagógiai programról:

Referencia intézményi tevékenységünk nevelési elvei: műveltség, tolerancia, etikus magatartás, közösségi lét, konszolidált életvitel. A Losit egyedivé teszi modern, színes külseje, tiszta és rendezett gyermekbarát helyiségei. Pályázati tevékenységünk során pedagógiai tevékenységünk is megújult. Kéttanítós módszerünk segítségével elsőseinket egyszerre két pedagógus taníthatja. A Komplex Instrukciós Program alkalmazása több sikerélményhez juttatja a diákokat. Szövegértésük, lényegkiemelésük, problémamegoldó képességük folyamatosan fejlődik. Minden alsós kedve szerint választhatja azt az irányultságot, amihez kedvet érez. Tanuszodánkban a vízi sportok kedvelői, könyvtárunkban a sakk-játékot, a digitális világot szeretők, a játékos angol órákon a jövő kihívásaira készülő gyerekek tanulhatnak.
Büszkék vagyunk teljes körű beiskolázási eredményeinkre, verseny-sikereinkre, színes programjainkra, összetartó, magasan képzett pedagógusainkra!

Tanórán kívüli és szabadidős tevékenységek:

Sokszor mondjuk: "A Losi nem általános általános iskola!" A színes falak között színes programok várják a gyerekeket: Észbontó Nap, Csodák Palotája, Losilimpia és még számtalan izgalmas projekt! Napköziben is alkalmazzuk a KIP módszert, kreativitást fejlesztő, zenés, játékos foglalkozásokat tartunk, a szabadidő hasznos eltöltésére nevelünk. A sportolás meghatározza a Losisok életét: úszás, vízilabda, foci, röplabda, aerobik, sakk! Sokszor megyünk iskolán kívüli kulturális programokra, kirándulásra, erdei iskolába, kül- és belföldi táborokba.
Honlapunkon megtekinthetik a Losi életének dokumentumait, verses köteteinket, évkönyveinket!

Fontos információk, elérhetőségeink:

Kérdéseiket, illetve személyes bejelentkezéseiket az alábbi telefonszámon várjuk. Kériné Böröcz Klára igh: +36 1 313 9224

Elérhetőségeink:
LOSONCI TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA
1083 Budapest, Losonci tér 1.
Tel: +36 1 313-9224, tel./fax: +36 1 314-0014
e-mail:losialtiskola@gmail.com